search

Kontakt oss

Besøksadresse
Engen 1, 5011 Bergen

Kontakt
Billettbestilling/resepsjon: 55 60 70 80
E-post: dns@dns.no
Faktura e-post: faktura@dns.no
Henvendelser HR: hr@dns.no
Pressehenvendelser: camilla.berntzen@dns.no

Åpningstider for billettkontoret og telefon:

Mandag-fredag 11:00-20:00
Lørdag: 11:00-18:00
Søndag: Stengt

Nyhetsbrev
Meld deg på vårt nyhetsbrev og motta informasjon og gode tilbud fra DNS.

Postadresse
AS Den Nationale Scene
Engen 1, Postboks 78 Sentrum
5803 Bergen
Organisasjonsnummer: 811167452

Avdeling Simonsviken
I tillegg til Engen 1 har DNS verksteder, kontorer og prøvesal i Simonsviken Næringspark på Laksevåg.

Besøksadresse:
Sjøkrigsskoleveien 15
5165 Laksevåg

Dette finnes i Simonsviken:

  • Malersal
  • Snekker
  • Smie
  • Konstruktør
  • Maskeverksted
  • Rekvisittmaker
  • Møbeltapetserer
  • Prøvesal
  • Kostyme
  • Økonomi
  • Salg, marked og kommunikasjon

Ledergruppe

Teatersjef
Stefan Larsson
E-post: stefan.larsson@dns.no

Økonomisjef
Torgeir Mangersnes
E-post: torgeir.mangersnes@dns.no
Telefon: 910 06 155

Markedssjef
Helga Magnussen
E-post: helga.magnussen@dns.no
Telefon: 976 66 597

Produksjonssjef
Sten Are Fogge
E-post: sten.are.fogge@dns.no
Telefon: 952 95 875

Teknisk sjef
Jan Aage Rugaard
E-post: jan.aage.rugaard@dns.no
Telefon: 476 12 347

Programsjef dns&
Silje Gripsrud (permisjon)
E-post: silje.gripsrud@dns.no
Telefon: 924 38 727

Pressehenvendelser

Camilla Lundberg Berntzen
Medie – og kommunikasjonsrådgiver
E-post: Camilla.Berntzen@dns.no
Telefon: 995 70 955

Helga Magnussen
Markedssjef
E-post: helga.magnussen@dns.no
Telefon: 976 66 597