Kontakt oss

Besøksadresse
Engen 1, 5011 Bergen

Postadresse
AS Den Nationale Scene
Engen 1, Postboks 78 Sentrum
5803 Bergen

Billettbestilling: 55 60 70 80
Resepsjon: 55 54 97 00
E-post: dns@dns.no

Åpningstider billettkontor:
Mandag – fredag kl. 10.00 – 20.00
Lørdag kl. 11.00 – 18.00

Telefoner besvares fra kl. 09.00.

Ledergruppe

Teatersjef
Agnete G. Haaland
E-post: agnete.haaland@dns.no
Telefon: 920 54 375

Direktør for økonomi, drift og forvaltning
Bente Hartvedt Ringstad
E-post: bente.hartvedt.ringstad@dns.no
Telefon: 911 32 844

Kommunikasjonssjef
Silje Gripsrud
E-post: silje.gripsrud@dns.no
Telefon: 924 38 727

Markeds- og salgssjef
Helga Magnussen
E-post: helga.magnussen@dns.no
Telefon: 976 66 597

Produksjonssjef
Sten Are Fogge
E-post: sten.are.fogge@dns.no
Telefon: 952 95 875

Teknisk sjef
Jan Aage Rugaard
E-post: jan.aage.rugaard@dns.no
Telefon: 476 12 347

Øvrige kontaktpersoner

Teatersjefens assistent
Grete Holm
E-post: grete.holm@dns.no
Telefon: 991 66 035

Kommunikasjonsavdeling

Medieansvarlig
Ole Friele jr.
E-post: of@dns.no
Telefon: 934 35 925

Kommunikasjonsmedarbeider
Tora Optun
E-post: tora.optun@dns.no
Telefon: 922 24 504

Kunstnerisk

Musikalsk leder
Jan Kåre Hystad
E-post: jan.kare.hystad@dns.no
Telefon: 911 73 418

Dramaturg
Morten Kjerstad
E-post: morten.kjerstad@dns.no
Telefon: 920 97 642

Dramaturg (vikar)
Åste Marie Bjerke
E-post: aste.marie.bjerke@dns.no
Telefon: 412 36 328

Produksjon

Avdelingsleder kostyme
Silje Teland Pedersen
E-post: silje.teland.pedersen@dns.no
Telefon: 986 75 906

Avdelingsleder maske
John Einar Hagen
E-post: john.einar.hagen@dns.no
Telefon: 481 31 230

Avdelingsleder lyd
Bjarte Våge
E-post: bjarte.vaage@dns.no
Telefon: 911 01 793

Avdelingsleder lys
Geir Hovland
E-post: geir.hovland@dns.no
Telefon: 411 93 150

Avdelingsleder garderobe og vestibyle
Thor Inge Nummedal
E-post: thor.inge.nummedal@dns.no
Telefon: 906 74 092

Teknisk

Avdelingsleder snekkeri og koordinator for verksteder
Tom Bjørkly
E-post: tom.bjorkly@dns.no
Telefon: 926 82 290

Avdelingsleder malersal
Nina Seim
E-post: nina.seim@dns.no
Telefon: 938 45 434

Avdelingsleder scene
Frank Bjørø
E-post: frank.bjoro@dns.no
Telefon: 911 01 784

Avdelingsleder rekvisitt
Frode Præstegård
E-post: frode.prestegard@dns.no
Telefon: 936 46 049

Økonomi og drift

Avdelingsleder regnskap
Bjørg Rørlien Bjørsvik
E-post: bjorg.bjorsvik@dns.no
Telefon: 476 69 522

Avdelingsleder drift
Dagfinn Eldøy
E-post: dagfinn.eldoy@dns.no
Telefon: 951 02 493

Personal

Personalkonsulent
Åse Bergmann
E-post: åse.bergmann@dns.no
Telefon: 988 85 401

Salg og marked

Salgskonsulent
Thomas Sævik
E-post: thomas.saevig@dns.no
Telefon: 55 54 97 14

Salgskonsulent
Ingelin Skei
E-post: ingelin.skei@dns.no
Telefon: 55 54 97 23

Fagansvarlig billett
Mette Eriksen
E-post: mette.eriksen@dns.no
Telefon: 957 84 218

Fagansvarlig marked
Annette Stople
E-post: annette.stople@dns.no
Telefon: 468 87 291