search

Kontakt oss

Besøksadresse
Engen 1, 5011 Bergen

Kontakt
Billettbestilling/resepsjon: 55 60 70 80
E-post: dns@dns.no
Faktura e-post: faktura@dns.no
Pressehenvendelser: camilla.berntzen@dns.no

Åpningstider for billettkontoret og telefon:

Sommerstengt:
Teateret og billettkontoret er sommerstengt fra 26. juni, og billettkontoret åpner igjen 8. august

Åpningstider 8. – 13. august:
Mandag-fredag: 11:00-16:00
Lørdag: Stengt

Første forestilling etter sommeren er 15. august.

Ordinære åpningstider:
Mandag-fredag 11:00-20:00
Lørdag: 11:00-18:00
Søndag: Stengt

Postadresse
AS Den Nationale Scene
Engen 1, Postboks 78 Sentrum
5803 Bergen
Organisasjonsnummer: 811167452

Nyhetsbrev
Meld deg på vårt nyhetsbrev og motta informasjon og gode tilbud fra DNS.

Ledergruppe

Teatersjef
Stefan Larsson
E-post: stefan.larsson@dns.no

Økonomisjef
Torgeir Mangersnes
E-post: torgeir.mangersnes@dns.no
Telefon: 910 06 155

HR sjef
Hanne Jacobsen
E-post: hanne.jacobsen@dns.no
Telefon: 952 19 061

Markedssjef
Helga Magnussen
E-post: helga.magnussen@dns.no
Telefon: 976 66 597

Produksjonssjef
Sten Are Fogge
E-post: sten.are.fogge@dns.no
Telefon: 952 95 875

Teknisk sjef
Jan Aage Rugaard
E-post: jan.aage.rugaard@dns.no
Telefon: 476 12 347

Programsjef dns&
Silje Gripsrud
E-post: silje.gripsrud@dns.no
Telefon: 924 38 727

Pressehenvendelser

Camilla Lundberg Berntzen
Medie – og kommunikasjonsrådgiver
E-post: Camilla.Berntzen@dns.no
Telefon: 995 70 955

Helga Magnussen
Markedssjef
E-post: helga.magnussen@dns.no
Telefon: 976 66 597