En person med langt skjegg og hår smiler til kameraet. Bakgrunnen har filmrulle og noteikoner. En annen person er i en liten svart-hvit sirkel over. Teksten lyder "Syng med.

Syng med: Filmfavoritter

231

12.11.2024

Eirik Søfteland og Lykke Kristine Moen står overfor en artig utfordring!

Dansefilmer, romantiske komedier, blockbusters og en Bond-låt eller to? Det blir vanskelig å velge ut favoritter fra de mange kjente sangene fra filmverdenen! Men en ting er sikkert: Når Lykke og Eirik møtes til Syng med konsert på Store Scene, blir det i hvert fall både dansetrinn, trøkk og søt musikk..

Syng med-konsert

Store Scene

11. november kl 19:00

Ca 1 time

En person med langt skjegg og hår smiler til kameraet. Bakgrunnen har filmrulle og noteikoner. En annen person er i en liten svart-hvit sirkel over. Teksten lyder "Syng med.

Om forestillingen

Eirik Søfteland ble et kjent ansikt (og stemme) gjennom helgeunderholdningen på tv. På TV2 nådde han til finalen i «Idol» og gikk av med seieren i «Skal vi danse», og på NRK har han sunget i bl.a. «Beat for Beat» og deltatt i «Stjernekamp». Her fikk Eirik brukt den store stemmen sin i et utall av sjangre – noe som kommer godt med i denne Syng med-konserten, der husbandet fordyper seg i filmmusikk.

Kveldens vertinne er DNS’ humørspreder Lykke Kristine Moen, som omfavner det meste fra sangrepertoaret – spesielt de følelsesladede balladene og fartsfylte filmslagerne.

På Syng med-konsertene kan du stemme i av full hals, nynne eller bare lytte. Det mange kjente låter, men også noen nye bekjentskaper.

.

Kjøp billetter

+ Se flere datoer